Projektor Epson EB-2265U

Doprowadzić ostry obraz i żywe kolory do każdej sali konferencyjnej z naszym super jasny projektor Full HD, przeznaczone do projekcji obrazu skalowalne do masywnych 300 cali. Oferuje szeroką gamę opcji łączności, w tym HDBaseT ekran mirroring i bezprzewodowej sieci LAN. Plus można zmieniać slajdy z machnięcia ręką z gestem Presenter.

Znakomita jakość wyświetlania do 300 cali

Rozdzielczość Full HD w połączeniu z technologią Epson 3LCD zapewnia wysokiej jakości treści ma żywsze kolory i jaśniejsze obrazy. Uniwersalna łączność zapewnia ostrzejszy i wyraźniejszy prezentacje dostarczane na skalowalnej wielkości obrazu do 300 cali.

łączność HDBaseT

EB-2265U oferuje szeroką gamę opcji łączności, w tym HDBaseT, odzwierciedlając ekranem, bezprzewodową siecią LAN i dwa wejścia HDMI.HDBaseT udostępnia filmy Full HD, dźwięk i Ethernet za pośrednictwem jednego kabla w celu umożliwienia skutecznej kontroli ze 100 metrów.

Ekran główny

Ekran główny zapewnia szybki i łatwy dostęp do wielu przydatnych funkcji, takich jak źródła połączenia.Połączenia bezprzewodowe mogą być również wykonane z łatwością za pomocą informacji na ekranie.

gest Presenter

Zmień slajdy, po prostu przesuwając dłoń, co jeszcze mądrzejszy prezentacjom rzeczywistość, uwalniając użytkownika od ich pilocie zdalnego sterowania lub myszy.

Auto Power On

Projektor rozpocznie się automatycznie po podłączeniu, VGA, HDMI lub kabla USB, co oznacza, nie trzeba używać przycisku zasilania na pilocie

Wartość dodana elastyczność

Program projekcji Multi-PC w zestawie z EB-2265U umożliwia podłączenie do 50 komputerów i podzielić ekran możliwością projekcji podzielonym ekranem – oferuje znacznie lepszą efektywność kosztową i elastyczność niż płaskich wyświetlaczy.