Oferuje rozdzielczość wybitne jasności 4200 lumenów i Full HD z EB-2245U, przeznaczony do projekcji skalowalne rozmiar obrazu aż do 300 cali, gest prezenter i oferuje opcje łączności, takich jak podwójne HDMI oraz łączność bezprzewodową LAN.

Znakomita jakość wyświetlania do 300 cali

Rozdzielczość Full HD w połączeniu z technologią Epson 3LCD zapewnia wysokiej jakości treści ma żywsze kolory i jaśniejsze obrazy. Połączenie HDMI zapewnia ostrzejszy i wyraźniejszy prezentacje dostarczane na skalowalnej wielkości obrazu do 300 cali.

Prosta instalacja i stwardnienie łączność

EB-2245U oferuje szeroką gamę opcji łączności, w tym mirroring ekranem, bezprzewodową siecią LAN i dwa wejścia HDMI. Instalacja jest łatwa dzięki funkcji, w tym auto-power-on, koncentrują pomoc, korekcja trapezu i dopasowanie ekranu – szybko i sprawnie wygłaszanie prezentacji.

Ekran główny

Ekran główny zapewnia szybki i łatwy dostęp do wielu przydatnych funkcji, takich jak źródła połączenia.Połączenia bezprzewodowe mogą być również wykonane z łatwością za pomocą informacji na ekranie.

gest Presenter

Zmień slajdy, po prostu przesuwając dłoń, co jeszcze mądrzejszy prezentacjom rzeczywistość, uwalniając użytkownika od ich pilocie zdalnego sterowania lub myszy.